O firmie

Anwa-Tech - kim jesteśmy ?

Jesteśmy dostawcą wyposażania warsztatów. Dość nietypowym, ponieważ poza dystrybucją produktów kupowanych w różnych fabrykach, sami jesteśmy producentem. W zakładzie oddalonym 50 km od centrum Warszawy wytwarzamy podnośniki pneumatyczne i specjalistyczne urządzenia warsztatowe. Chętnie angażujemy się w projekty tworzone pod konkretne potrzeby użytkownika. Daje nam to wiele satysfakcji. 

 

 

 

 

 

 

Nie tylko produkcja

Mamy bardzo mocną ofertę dla rynku warsztatów oponiarskich. To nas wyróżnia! To nasza nisza, która sprawia, że możemy współpracować z dużymi graczami. Są wśród nich producenci pojazdów, opon, czy wielkie sieci zajmujące się sprzedażą hurtową lub serwisem samochodów. Prawdziwym paliwem są w końcu niezależne warsztaty, z którymi wspólnie rozwijamy swoje biznesy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną platformę handlową b2b.anwa-tech.pl

 

 

 

 

 

 

Od 1989 roku

Pełnoletniość osiągnęliśmy już jakiś czas termu. Istniejemy od 1989 roku, od momentu stworzenia przez Andrzeja Popławskiego, który jest Prezesem Zarządu. W 2024 roku będziemy dumnie obchodzić 35-lecie Anwa-Tech. Opis tego wydarzenia zamieścimy w aktualnościach na stronie.

 

 

 

 

 

 

Też mamy warsztat

Podobnie jak wielu naszych klientów, również posiadamy warsztat samochodowy. Na samym początku pracował jako serwis opon i wulkanizacja. W pewnym momencie do załogi dołączyła sprawna grupa mechaników, dając możliwość rozwoju w kierunku, który dziś określany jest jako serwis fast-fit. Warsztat funkcjonuje w ramach sieci franczyzowej pod nazwą Euromaster Anwa-Tech.

 

 

 

 

 

 

Lubimy szkolić

Szkolenia dla pracowników warsztatów są wizytówką Anwa-Tech. Prowadzimy kursy dla mechaników z różnych dziedzin: klimatyzacja, geometria kół, serwis opon, prostowanie felg. To, co nas wyróżnia to zaawansowane szkolenia dla pracowników wulkanizacji. Uczymy naprawy wszystkich typów opon, w tym największych opon OTR - w Polsce i za granicą. Możesz to zobaczyć w filmach na kanale YouTube.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy